Apie mus

 Medicinos mokslo leidykla UAB "Vitae Litera" įkurta 1997 m. Didėjant spaudos mažu tiražu poreikiui, nuspręsta įmonę plėsti  ir patiems teikti spaudos paslaugas. 2008 m. veiklą pradėjo TUKa spaudos namai – spaustuvė, kurios veikla orientuota į skaitmeninės, personalizuotos, spaudos sprendimus. 2014 m. persikėlėme į 1,100 m2 naujas patalpas Kauno centre. Taigi, turėjome galimybę padidini paslaugų asortimentą ir suteikti jas per trumpesnį laikotarpį. Galime atlikti sudėtingus spaudos sprendimus per trumpąesnį laikotarpį ir klientams teikti aukštos kokybės spaudos paslaugas. 

Mes didžiuojamės  ilgalaike spaudos ir leidybos patirtimi, suburta komanda ir kitokiu požiūriu į klientų poreikius. Tai mus skatina nuolat ieškoti pažangiausių spaudos technologijų bei naujų gamybos būdų.


Kas mes?
TUKa -  tai prekės ženklas gimęs 2008 m. siekiant Lietuvos klientams pateikti naujausias skaitmeninės ir ofsetinės spaudos technologijas. Inovatyvių, kūrybiškų ir socialiai atsakingų žmonių komanda greitai ir kokybiškai gali įgyvendinti kiekvieno užsakovo fantaziją, paversdami ją unikalios spaudos gaminiu. Koncentracija, kruopštumas, aukštų standartų siekis, puoselėjamos spaudos ir leidybos tradicijos padeda TUKos gaminiams būti konkurencingiems rinkoje.

Mūsų misija
Teikti klientams inovatyvius ir kokybiškus spaudos sprendimus, kurie leistų išsiskirti, įgyvendinti kūrybiškas idėjas ir būtų ilgalaikiai.

Mūsų vizija
Tapti tarptautine kompanija, gebančia išpildyti visus klientų poreikius popierinės ir plastikinės spaudos srityje, teikti naujausius, unikalius sprendimus klientų verslui ir individualiai kiekvienam užsakovui.